Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025632/0011

Gottfried Helnwein *

(Wien 1948 geb.) Jean Tinguely, handsigniert: G Helnwein, bezeichnet: E. A (Künstlerausgabe), Lithographie in Farbe, blattgroßer Druck, ca. 80 x 60 cm

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

02.03.2021 - 15:25

Dosažená cena: **
EUR 1.100,-
Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Gottfried Helnwein *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 02.03.2021 - 15:25
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online