Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025502/0042

Maler des 20. Jahrhunderts

Stillleben mit Blumen, undeutlich monogrammiert, Öl auf Kupferplatte, ca. 30 x 24 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

02.03.2021 - 15:19

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Maler des 20. Jahrhunderts

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 02.03.2021 - 15:19
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online