Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025635/0014

Daniel Hock

(Wien 1858-1934) Allegorische Darstellung, nach Moritz von Schwind (1804-1871), signiert: c.(opiert) D. Hock., Öl und Goldfarbe auf Leinwand, ca. 30 x 47,5 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

02.03.2021 - 15:39

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:

Daniel Hock

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 02.03.2021 - 15:39
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online