Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025659/0012

Fritz Fröhlich *

(Linz 1910-2001) "Ach was!", monogrammiert, datiert: (19)97, am Unterkarton betitelt, Pastellkreide auf Papier, Blattgröße ca. 19,5 x 17 cm, freigestellt, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

02.03.2021 - 15:01

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Fritz Fröhlich *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 02.03.2021 - 15:01
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online