Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-065335/0000

Gazmend Freitag *

(Patacan i Poshten 1968 geb., tätig in Linz) Damen mit roten Haaren, signiert: G. Freitag, datiert: 2008, Mischtechnik auf Papier, ca. 55,5 x 35 cm, freigestellt, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

02.03.2021 - 15:29

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Gazmend Freitag *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 02.03.2021 - 15:29
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online