Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025666/0001

Pablo Picasso *

(Malaga 1881-1973 Mougins) Don Quixote, im Stein signiert und datiert: Picasso 11.3.(19)55, Lithographie auf Velin von Arches, Blattgröße ca. 64,3 x 49,4 cm, Prägestempel: Editions Combat pourla Paix/Copyright S. P. A. B. E. M. Paris

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

02.03.2021 - 15:34

Dosažená cena: **
EUR 1.400,-
Vyvolávací cena:

Pablo Picasso *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 02.03.2021 - 15:34
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online