Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025031/0042

Hans Weibold *

(Linz 1902-1984) Stadtpfarrkirche Linz - Hochaltar, signiert: Hans Weibold, datiert: 1953, rückseitig betitelt, Graphitstift auf Papier, Battgröße ca. 46 x 32,5 cm, gebräunt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

02.03.2021 - 15:34

Dosažená cena: **
EUR 95,-
Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Hans Weibold *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 02.03.2021 - 15:34
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online