Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025310/0047

Konstantin Stoitzner

(Busau/Mähren 1863-1934 Wien) Rauchender Fischer, signiert: Stoitzner, Öl auf Holz, ca. 20 x 14,5 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

02.03.2021 - 15:36

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:

Konstantin Stoitzner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 02.03.2021 - 15:36
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online