Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025444/0015 -

Franz Kulstrunk

(Radstadt 1861-1944 Salzburg) Die Dachstein-Südwand, signiert: F. Kulstrunk, rückseitig bezeichnet, Aquarell über Bleistift auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 24,7 x 34,7 cm, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

02.03.2021 - 15:27

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Franz Kulstrunk

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 02.03.2021 - 15:27
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online