Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025540/0033

Wilhelm Ulrich *

(Wien 1905-1977) Hochschneeberg, signiert: Wilhelm Ulrich, datiert: (19)74, betitelt, Aquarell über Bleistift auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 36 x 76,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

02.03.2021 - 15:35

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Wilhelm Ulrich *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 02.03.2021 - 15:35
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online