Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025600/0003

Hermann Reisz

(Neuhäusl 1865-1920 Wien) Pferdefuhrwerke, signiert: H. Reisz., Öl auf Leinwand auf Karton, ca. 31,5 x 46,5 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

02.03.2021 - 15:27

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Hermann Reisz

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 02.03.2021 - 15:27
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online