Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025606/0010 -

Hanns Kobinger *

(Linz 1892-1974 Gramastetten) Ansicht auf Burg Wildberg, signiert: H Wildberg, datiert: 1976, betitelt: Wildberg, Mischtechnik auf Papier, ca. 52 x 60 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

02.03.2021 - 15:04

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Hanns Kobinger *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 02.03.2021 - 15:04
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online