Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025619/0002

Gerhard Neswadba *, 2 Bilder:

(Benthen, Oberschlesien 1938 geb.) Landschaften - Pendants, jeweils signiert: G. Neswadba, Öl auf Leinwand, ca. 30 x 40 cm, gerahmt (2)

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

02.03.2021 - 15:13

Vyvolávací cena:

Gerhard Neswadba *, 2 Bilder:

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 02.03.2021 - 15:13
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online