Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025620/0001

Julius Mahainz *

(Marburg 1882-1966 Wien) Stillleben, signiert: J. Mahainz, datiert: (19)63, Öl auf Leinwand, ca. 60 x 50 cm

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

02.03.2021 - 15:27

Vyvolávací cena:

Julius Mahainz *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 02.03.2021 - 15:27
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online