Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025620/0004

Maler um 1958

Der kleine Angler, ligiert monogrammiert: O S, datiert: 4 (19)58, Öl auf Karton, ca. 44 x 35 cm

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

02.03.2021 - 15:32

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Maler um 1958

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 02.03.2021 - 15:32
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online