Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025620/0007

Maler des 20. Jahrhunderts, 2 Bilder:

Gebirgslandschaften - Pendants, signiert: B. Golda, Öl auf Holz, ca. 40 x 49,5 cm (2)

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

02.03.2021 - 15:36

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 02.03.2021 - 15:36
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online