Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-015000/0002

Biedermeier Schatulle

Weichholz, pappelmaserfurniert und -geschwartet, linear marketierter Scharnierdeckel, Messingschlossblech, ca. 18x 14,5 x 11,5 cm, 1 Schlüssel, beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

10.03.2021 - 15:15

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Biedermeier Schatulle

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 10.03.2021 - 15:15
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online