Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022612/0009

Josef Hoffman

, (Wien 1831-1904), Waldlichtung, signiert "Jos. Hoffmann", undeutlich datiert,Öl auf Leinwand, 123 x 102 cm, gerahmt, Abblätterungen, diverse Rahmenteile lose und fehlend

01.03.2021 - 10:22

Vyvolávací cena:

Josef Hoffman

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 01.03.2021 - 10:22
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online