Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022612/0002

Künstler um 1900

Prozession im Wald, Öl auf Leinwand, 80 x 95 cm, gerahmt,

01.03.2021 - 10:27

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 01.03.2021 - 10:27
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online