Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022710/0002

Michael Smidt *

(Mariazell 1945 geb.), rückseitig betitelt "2 Mädchen auf der Wiese", signiert u. datiert "M. Smidt 1982", Mischtechnik auf Hertfaserolatte, ca. 120 x 94 cm, gerahmt

01.03.2021 - 10:13

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Michael Smidt *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 01.03.2021 - 10:13
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online