Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022557/0013

Jacob Xaver Schmuzer

(Kupferstecher um 1800) Stierkampf, dreiteilige Szene, Kupferstich auf Papier, 23 x 15 cm, gerahmt, verglast

01.03.2021 - 10:23

Dosažená cena: **
EUR 95,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Jacob Xaver Schmuzer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 01.03.2021 - 10:23
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online