Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022710/0003

Künstler 2. Hälfte 20. Jh.

, weiblicher Akt, undeutlich signiert "Comio Mateu" ?, Mischtechnik audf Papier, ca. 64 x 49 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, fleckig, verrutscht u. etwas eingerissen

01.03.2021 - 10:15

Vyvolávací cena:

Künstler 2. Hälfte 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 01.03.2021 - 10:15
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online