Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022732/0051

Künstler 20. Jhdt.

Gebirgslandschaft, undeutlich signiert "Partuschek" (?), Öl auf Platte, 61 x 80 cm, gerahmt,

01.03.2021 - 10:25

Vyvolávací cena:

Künstler 20. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 01.03.2021 - 10:25
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online