Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022445/0038

Künstler 2. Hälfte 19. Jh.

, figural staffierte Voralpenlandschaft, signiert "J. Obermüller", Öl auf Leinwand ca. 28,5 x 34 cm, gerahmt, starke Alterspuren, löchrig

01.03.2021 - 10:22

Vyvolávací cena:

Künstler 2. Hälfte 19. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 01.03.2021 - 10:22
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online