Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022557/0010

Künstler um 1900

Blumenmarkt, unleserlich signiert J. Nu..., Aquarell, Bleistift auf Papier, 23 x 27 cm, Passep., gerahmt, verglast

01.03.2021 - 10:25

Dosažená cena: **
EUR 110,-
Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 01.03.2021 - 10:25
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online