Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 394-461373/0006

Altschliffbrillantsolitär

Gold ca. 580/Silberfassung, ca. 0,30 ct, RW 55,5, 3 g

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43 (732) 77 31 32

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

04.03.2021 - 10:17

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Altschliffbrillantsolitär

+43 (732) 77 31 32

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 04.03.2021 - 10:17
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online