Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-439699/0001

Brillantbrosche zus. ca. 2,90 ct

Weißgold 585, ein Altschliffbrillant ca. 0,60 ct, mehrere Altschliffbrillanten und Diamanten zus. ca. 2,30 ct, 14,4 gøg14

Expert: Stephan Kutil

04.03.2021 - 10:54

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Expert: Stephan Kutil

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 04.03.2021 - 10:54
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online