Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-108581/0015

Chrtistus,

Ende 18./Anfang 19. Jh., Viernagel Typus, Obstholz fein geschnitzt, Höhe 16,5 cm, Zehen eines Fußes beschädigt, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

03.03.2021 - 15:14

Vyvolávací cena:

Chrtistus,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 03.03.2021 - 15:14
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online