Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-108581/0010

Vergoldeter Rahmen,

Holz mit Stuckornamenten vergoldet, 38,5 x 44 cm, Ornamente teils beschädigt, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

03.03.2021 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:

Vergoldeter Rahmen,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 03.03.2021 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online