Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038949/0007

Unbekannt, 20. Jahrhundert

Landschaft mit Frau und Kind bei einem Dorf, Öl auf Karton, ca. 65 x 50 cm, nicht bezeichnet, gerahmt, dieser dreifarbig angepasst zum Bild, beschädigt

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-27

04.03.2021 - 15:11

Vyvolávací cena:

Unbekannt, 20. Jahrhundert

+43-662-871671-27

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 04.03.2021 - 15:11
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online