Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038930/0002

E. Novak, datiert 1880

Porträt eines bärtigen jungen Mannes, signiert und datiert seitlich rechts: E. Novak 1880, Öl auf Leinwand, ca. 47 x 38 cm, beschädigter Stuckrahmen, Restaurierungsstellen, Leinwand etwas wellig, krakeliert Ruf 600

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

04.03.2021 - 15:12

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

E. Novak, datiert 1880

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 04.03.2021 - 15:12
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online