Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038790/0003

Martin Engelbrecht

(Augsburg 1684-1756) Berufsdarstellung: "Ein Hutmacher/un Chapelier.", kolorierter Kupferstich aus der seltenen Berufsserie: "Assemblage nouveau des manouvries habilles", signiert: "Mart. Engelbrecht excud. A. V.", Nr. "138", Augsburg, um 1730, ca. 29,5 x 18,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt Ruf 450

Expert: Dr. Erhard Koppensteiner Dr. Erhard Koppensteiner
+43-662-87 16 71

04.03.2021 - 15:09

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Martin Engelbrecht

+43-662-87 16 71

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 04.03.2021 - 15:09
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online