Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038668/0023

Günther Blechschmidt *

(1891-1976?) Malender Junge, 1934, Öl auf Hartfaserplatte, monogrammiert und datiert oben links: Bl 1934, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 61 x 50 cm, gerahmt, leicht beschädigt

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-27

04.03.2021 - 15:09

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Günther Blechschmidt *

+43-662-871671-27

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 04.03.2021 - 15:09
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online