Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-038469/0001

Brillantdamenring zus. ca. 0,70 ct

Gold 750, Brillanten in Weißgold 750 gefasst, Smaragd, RW 46, 18,2 g, Steine tlw. mit Oberflächenmerkmalen, 1 Brillant fehltøG18

Expert: Marianne Maier Marianne Maier
43662-871671-37

marianne.maier@dorotheum.at

04.03.2021 - 15:03

Dosažená cena: **
EUR 1.100,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

43662-871671-37

marianne.maier@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 04.03.2021 - 15:03
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online