Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-460475/0002

Herrenring

Gold Weißgold 585, ein Altschliffbrillant ca. 0,10 ct, auf Onyxplatte, RW 68, 11,8 g øg11

18.03.2021 - 15:03

Vyvolávací cena:

Herrenring

Aukce: Hodinky
Datum: 18.03.2021 - 15:03
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.02. - 17.03.2021