Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-461172/0001

Altschliffbrillantring zus. ca. 0,50 ct

Gold Weißgold 580, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 59, 8,1 gøg8

18.03.2021 - 15:01

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Aukce: Uhren, Accessoires und Schreibwaren
Datum: 18.03.2021 - 15:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.02. - 17.03.2021