Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 302-614029/0001

Brillantsolitär ca. 0,50 ct

Gold 585, RW 55, 13,6 g, Tragespurenøg14

18.03.2021 - 15:03

Dosažená cena: **
EUR 1.152,-
Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Brillantsolitär ca. 0,50 ct

Aukce: Hodinky
Datum: 18.03.2021 - 15:03
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.02. - 17.03.2021