Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-459899/0002

Brillantring zus. ca. 0,60 ct

Gold Weißgold 750, RW 60, 10,2 g, Tragespuren WARE AUS PRIVATBESITZøg10

30.03.2021 - 15:01

Cena:
EUR 1.104,-

Brillantring zus. ca. 0,60 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Schmuck
Online do: 30.03.2021 - 15:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online