Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025312/0044

C. M. Wieland, Wielands Sämtliche Werke, 9 Bücher, Leipzig, 1794/1795

Drei (1-3), vier (6-8, 10) und zwei Bände (11-12), dreimal Ganzledereinband, viermal Halbledereinband, goldgeprägt, ca. 18 x 11 cm, Gebrauchsspuren (9)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

09.03.2021 - 15:29

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 09.03.2021 - 15:29
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online