Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025571/0002

Russische Kalenderikone für die Heiligen des Monats Oktober, Ende 19. Jahrhundert

Öl/Tempera mit Resten von Blattgold auf Holz, ca. 27,5 x 22 cm, Altersspuren

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

09.03.2021 - 15:18

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 09.03.2021 - 15:18
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online