Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025578/0004

Zwei Hunde, Fa. Keramos, Wien

Keramik, heller Scherben, naturalistisch staffiert, Höhen ca. 19/10 cm, Längen ca. 29/16 cm, unterseitig Firmenstempel: Wien Keramos Made in Austria, eingepresste Modellnummer: 1744 und 2830, Schäferhund Ohr bestoßen (2)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

09.03.2021 - 15:25

Vyvolávací cena:
EUR 60,-

Zwei Hunde, Fa. Keramos, Wien

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 09.03.2021 - 15:25
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online