Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 148

Armbrust, Lothar Walther, Wettkampf 10 Meter, Mod.: Match Tell,

Snr.: 1205, 50 cm langer metallener Wurfarm, Metallsehne, verstellbare Diopter, Schichtholzschaft mit Daumenloch, Backe, punzierter Pistolengriff und verstellbare Schaftkappe, gebraucht, guter Erhaltungszustand, Gebrauchsspuren, dazu der Spanner A

Expert: Ing. Mag. Wolfgang Robert Demarle Ing. Mag. Wolfgang Robert Demarle
+43-1-515 60-558

wolfgang.demarle@dorotheum.at

19.03.2021 - 13:49

Dosažená cena: **
EUR 358,-
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-558

wolfgang.demarle@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Lovecké, sportovní a sběratelské zbraně
Datum: 19.03.2021 - 13:49
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 13.03. - 19.03.2021