Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071225/0002

Jacob Gauermann

(Cannstatt 1773-1843 Miesenbach) Pilgerin auf dem Jakobsweg, hinten der Schafberg (?), signiert J. Gauermann, Aquarell auf Papier, 21,5 x 27,5 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Wir danken Dr. Maria Luise Sternath für die wissenschaftliche Unterstützung.

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

25.03.2021 - 15:12

Cena:
EUR 2.480,-

Jacob Gauermann

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 25.03.2021 - 15:12
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online