Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-064527/0002

Eduard Ameseder

(Czernowitz 1856-1938 Wien) Weiden am Wasser, signiert Ameseder, rückseitig eigenhändige Betitelung des Künstlers, Öl auf Leinwand auf Karton, 39 x 50,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.03.2021 - 15:10

Dosažená cena: **
EUR 1.100,-
Cena:
EUR 1.100,-

Eduard Ameseder

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 25.03.2021 - 15:10
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online