Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072299/0019 -

Erwin Kettemann *

(München 1897-1971 Tegernsee) "Blick auf Hochkalter bei Berchtesgaden", rückseitig eigenhändig betitelt, signiert E. Kettemann Mchn, Öl auf Leinwand, 70 x 95,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.03.2021 - 15:09

Cena:
EUR 2.370,-

Erwin Kettemann *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 25.03.2021 - 15:09
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online