Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072740/0001

Adelsteen Normann

(Bodö 1848-1918 Oslo) Fjordlandschaft, Stavangerfjord (?), signiert A. Normann, bezeichnet Stavangerfjord (?) 28/8 (18)79, Nachlaßstempel A. Normann, Öl auf Leinwand, 36 x 53 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

25.03.2021 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 970,-
Cena:
EUR 970,-

Adelsteen Normann

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 25.03.2021 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online