Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073267/0003 -

August Roth *

(Schönfeld 1864-1952 Wien) "Alter Posthof in Eisenkappel, Kärnten", laut rückseitiger alter Bezeichnung, signiert A. Roth, Öl auf Leinwand auf Karton, 50 x 40 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.03.2021 - 15:03

Cena:
EUR 1.040,-

August Roth *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 25.03.2021 - 15:03
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online