Rudolf Ribarz
(Wien 1848-1904) "Dordrecht", betitelt, signiert, datiert Ribarz 1880, Bleistift auf Papier, 39 x 56,5 cm, Passep., gerahmt, (Sch)
Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz
Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546
astrid.schierz@dorotheum.at
25.03.2021 - 15:15
- Cena:
EUR 760,-
Rudolf Ribarz
Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546
astrid.schierz@dorotheum.at
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitObrazy | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 25.03.2021 - 15:15 |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 12.000,- do EUR 15.000,- -
Odhadní cena:
EUR 7.000,- do EUR 9.000,- -
Odhadní cena:
EUR 5.000,- do EUR 7.000,-