Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071256/0009

Charles Malfroy

(Lyon 1862-1918) Südliche Ansicht, Martigues, signiert, datiert C. Malfroy 1911, Öl auf Leinwand, 46 x 64,5 cm, gerahmt

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.03.2021 - 15:05

Cena:
EUR 4.140,-

Charles Malfroy

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 25.03.2021 - 15:05
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online