Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072296/0001

Eugen Jettel

(Johnsdorf 1845-1901 Lussingrande) Holländische Flusslandschaft, Gegend an der Maas, rückseitig bezeichnet "Aus der Auction Eugen Jettel 30/I 1902, 129", Öl auf Holz, 31 x 27 cm, gerahmt, (Rei)

Provenienz:
Künstlerischer Nachlass Eugen Jettel, C. J. Wawra, 30. Jänner 1902, Los 129; Sammlung Adolf Franz Boesch (1869-1919), Wien; Privatsammlung Wien. Verzeichnet in: Heinrich Fuchs, Eugen Jettel, Wien 1975, S. 275, Nr. 883.

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.03.2021 - 15:11

Cena:
EUR 2.210,-

Eugen Jettel

Provenienz:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 25.03.2021 - 15:11
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online