Eugen Jettel
(Johnsdorf 1845-1901 Lussingrande) Holländische Flusslandschaft, Gegend an der Maas, rückseitig bezeichnet "Aus der Auction Eugen Jettel 30/I 1902, 129", Öl auf Holz, 31 x 27 cm, gerahmt, (Rei)
Provenienz:
Künstlerischer Nachlass Eugen Jettel, C. J. Wawra, 30. Jänner 1902, Los 129; Sammlung Adolf Franz Boesch (1869-1919), Wien; Privatsammlung Wien. Verzeichnet in: Heinrich Fuchs, Eugen Jettel, Wien 1975, S. 275, Nr. 883.
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
25.03.2021 - 15:11
- Cena:
EUR 2.210,-
Eugen Jettel
Provenienz:
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitObrazy | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 25.03.2021 - 15:11 |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 5.000,- do EUR 7.000,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,-